П`ятниця, 19 Кві 2024, 14:30
Вітаю Вас Гість | RSS
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАХМАЦЬКОЇ РДА
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Січень » 31 » Відкрита першість Бахмацького району з пішохідного туризму
09:07
Відкрита першість Бахмацького району з пішохідного туризму

28-29 січня Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 приймала гостей - туристів із смт Варви, Талалаївки, міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Дружківки (Донецька область). Саме в ці післяводохрещенські дні з ініціативи Будинку дитячої та юнацької творчості районним відділом освіти спільно із сектором сім`ї, молоді та спорту Бахмацької районної державної адміністрації було проведено Відкритий кубок Бахмацького району з пішохідного туризму (4 етап Відкритого кубку Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін-2017»), у якому взяв участь 61 юний спортсмен 2003-2007 років народження (11 команд). Бахмаччину представляли  команди «Піраньї» (Гаранько К., Жданова Д., Ільченко В., Корень Д., Семеренко О., Шевченко І.) та «Юність» (Башук Д., Глущенко А., Гришко Р., Лазун Д., Мачача С., Нікітенко С., Цепух О.) – тренер Левченко Тетяна Петрівна.

В особистих змаганнях серед хлопців 2003-2007 р.н. І місце виборов Кузьменко О. (смт Варва), ІІ – Матюк І. (м. Новгород-Сіверський), ІІІ – Ведмідь М. (смт Талалаївка). Серед дівчат І і ІІ призові місця посіли спортсменки з Новгорода-Сіверського Балабко А. і Іпатко А., а ІІІ – бахмачанка Шевченко І.

У віковій категорії 2005-2007 р.н. серед хлопців місця розподілилися таким чином: І місце виборов бахмачанин Корень Д., ІІ – Хоменко Н. (смт Варва), ІІІ – Веретенін О. (смт Талалаївка). Серед дівчат першою була Іпатко А. (м.  Новгород-Сіверський), ІІ місце у Беримець А. (смт Талалаївка), ІІІ – у Адаменко Д. (м. Ніжин). В особисто-командному заліку І місце посіла команда  «Вертикаль» (м. Новгород-Сіверський), ІІ – «ТУЗ» (смт Талалаївка), ІІІ – «Бригантина» (смт Варва).

Серед чоловічих зв'язок І місце вибороли Ведмідь М., В’ялий В. (смт Талалаївка), ІІ – Онищенко О., Хоменко Н. (смт Варва), ІІІ місце – Ільченко В., корень Д. (м. Бахмач). У змішаних зв’язках місця розподілилися так: І місце – Кузьменко О., Целіщева М. (смт Варва), ІІ місце –  Матюк І., Іпатко А. (м. Новгород-Сіверський), ІІІ – Степанов Г., Штейнер Д. (м. Дружківка). Серед жіночих зв'язок І місце посіли Таралика А., Загурська А. (смт Талалаївка), ІІ – Балабко А., Глущенко М. (м. Новгород-Сіверський), ІІІ місце – Беримець А., Гриценко О. (смт Талалаївка). У загальному заліку зв'язок І місце виборов талалаївський «ТУЗ», ІІ – варвинська «Бригантина» і ІІІ – новгород-сіверська «Вертикаль».

Наступного дня відбулися змагання на командній «Смузі перешкод» за вибором. І місце посів «ТУЗ» (смт Талалаївка), ІІ місце у «Бригантини» з Варви, ІІІ – у новгород-Сіверської «Вертикалі».

Між цими ж командами й відбувся розподіл місць у загальному заліку: І місце – «ТУЗ», ІІ – «Бригантина», ІІІ – «Вертикаль».

Бахмацькі «Піраньї», на жаль, були тільки 4-ми, але вони не втрачають надії на перемогу в наступних змаганнях і планують тренуватися ще наполегливіше.

Учасників змагань  привітала методист відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації Корецька Світлана Віталіївна, яка вручила грамоти, медалі й кубки призерам, а також нагородила тренерів команд, які посіли І, ІІ й ІІІ місця.

Юні туристи отримали не лише такий необхідний змагальний досвід, але й мали змогу поспілкуватися з однолітками, знайти нових друзів.

Переглядів: 383 | Додав: bahm_VO | Рейтинг: 0.0/0