Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 5 » Змагання з міні футболу
16:57
Змагання з міні футболу

5 травня, на футбольному полі Бахмацької ДЮСШ, відбулися змагання з міні футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів у залік VІІІ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2016/2017 н.р.

У змаганнях, із 8-ми ЗНЗ І-ІІ ступенів, взяли участь шість. Це команди Бахмацького НВК, Біловежівського НВК, Варварівського НВК, Гайворонської ЗОШ, Курінської ЗОШ та Пальчиківського НВК.

Суддівство забезпечували вчителі фізичної культури Пальчиківського НВК Левчановський М.І. та Біловежівського НВК Федченко В.Є.

Найсильнішими футболістами виявилися учні Гайворонської ЗОШ, які забили 21 гол і не пропустили жодного й відповідно вибороли перше місце. Друге місце зайняли учні Курінської ЗОШ, а третє за учнями Пальчиківського НВК.

Визначені кращі гравці. Ними стали Товкач Олександр, учень Гайворонської ЗОШ, як найкращий воротар, Валовий Богдан, учень Гайворонської ЗОШ – найкращий форвард, Кушніренко Максим, учень Біловежівського НВК – найкращий гравець, Кривошапка Сергій, учень Пальчиківського НВК – найкращий захисник.

Переможці та призери нагороджені дипломами відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації.